Spacer z przewodnikiem po Komorowie

Komorów

Jeśli Komorów wciąż jest dla Was nieodkryty lub chcecie dowiedzieć się o nim więcej, warto zarezerwować czas 27 kwietnia. Zaplanowano wówczas spacer z przewodnikiem po Mieście Ogrodzie.

Komorów -letnisko, Miasto Ogród czy tylko wieś? Znany mieszkańcom regionu, i nie tylko, wciąż skrywa sekrety. Zawsze też miał aspiracje na miarę potencjału jego mieszkańców – nierzadko wybitnych ludzi ze świata sztuki i literatury.

Jeśli ciekawi Was jego historia, a także historie jego wybitnych mieszkańców – pisarki, artysty estrady, przedwojennego architekta i wielu innych, warto wybrać się na spacer z przewodnikiem. Podczas spotkania „Uroki Komorowa. Spacer z przewodnikiem śladami pisarki, artysty i architekta” o Mieście-Ogrodzie ciekawie opowiadać będzie Agnieszka Wojciechowska. Spacer odbędzie się 27 kwietnia o godz. 11.00 – start na stacji WKD Komorów. Przewidywany czas spaceru – 2 godziny. Udział bezpłatny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.