WKD wzywa podróżnych do odpowiedzi

Kolej

Do 31 marca można wypełniać „ankietę jakości usług WKD”. Przewoźnik na podstawie opinii chce udoskonalić swoją ofertę.

WKD co jakiś czas zachęca podróżnych do wystawienia oceny. W ten sposób przewoźnik dowiaduje się jak pasażerowie oceniają ofertę WKD. Takie badania przeprowadzane są kilka razy w roku. Teraz WKD ponownie wzywa podróżnych do odpowiedzi.

Podróżni będą mogli wyrazić opinię m.in. na temat punktualności przejazdów, rozkładu jazdy, czystości składów czy ogólnego komfortu podroży. Wyniki pozwolą WKD ulepszyć ofertę i usprawnić funkcjonowanie.

– Ankieta została zamieszczona na stronie internetowej. Dodatkowo istniej możliwość wypełnienia ankiety w formie papierowej. Można ją pobrać w kasach biletowych WKD – podkreślają kolejarze.

Wyniki ankiet pomogą przewoźnikowi w przygotowaniu „Sprawozdania z realizacji norm jakości usług za 2018 r”., który za kilka miesięcy zostanie opublikowany na stronie WKD.

Ankieta jest dostępna tutaj. Można ją wypełniać do końca marca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “WKD wzywa podróżnych do odpowiedzi”

 1. rudy rydz pisze:

  Czas najwyższy, żeby w końcu nastał nowoczesny zarząd i wprowadził uczciwą, szeroko zróżnicowaną taryfę za bilety okresowe ściśle uzależnioną od czasu przejazdu – im krócej tym taniej, albo zgodzi się na wspólny bilet dalej niż tylko do Opaczy. Teraz cena biletu z Michałowic do Opaczy 95 (5 minut w obie strony) to granda! Za tyle kupuje się bilet nieograniczonej jazdy po Warszawie. WKD stosuje politykę komunistycznych represji w postaci watahy kanarów i wykorzystuje swoją pozycję monopolisty na większości linii.

 2. Pruszkowianin pisze:

  Podstawowe pytanie: dlaczego podczas „generalnego” remontu trasy Komorow-Wawa (generalnego, bo wymieniono tluczen i podklady, a szyny zostaly… stare, co czuc podczas podrozy – dalej buja i telepie) nie wybudowano rozjazdow na wysokosci Michalowic lub przynajmniej Zachodniego? Byly takie plany! Teraz w obliczu remontu Zachodniego (ktory znajac PKP potrwa latami) bedziemy skazani na jazde jednym torem 16 km do Komorowa jezeli tylko zostanie zamkniety drugi tor a na bank beda takie wielomiesieczne okresy.

 3. Wilku starszy pisze:

  Co znaczy wzywa? Wzywac to może urząd albo król przed majestat! W takim razie ja też wezwe: co z częstotliwością połączeń, rano na stolicę, wieczorem na pruszkow? W pociągach jest za ciasno, bydło pcha się niemiłosiernie, aby tylko posadzić 4 litery, bij, zabij, kobiet się nie puszcza, starszym nie ustępuje! To wy odpowiadacie za taki stan rzeczy, zezwierzecenie! Każdy chce posadzić tylek bo pół godz weź jedz na stojąco! Zapraszamy do pociągu w godzinach szczytu!

  • Wilku Starszy pisze:

   A ja zapraszam do odwalenia sie od mojego nicku defekancie podrabiancu. Swoje popisy intelektualne prezentuj pod wlasna tozsamoscia i nie rob tu kupy na stole w moim imieniu.
   Czestotliwosc polaczen istotnie sie nie poprawi poki nie zostanie przebudowana stacja koncowa na Srodmiesciu.

   • Wilku starszy pisze:

    Odpitol się!!!

   • Wilku starszy pisze:

    Czego się mnie czepiasz człowieku! Weź wypisuj gdzie indziej swoje odhumanizowane brednie! Ja piszę w interesie całego narody, odartego z godności w tym upadlajacym transporcie niczym bydło!

    • Wilku Starszy pisze:

     No i znowu napaskudziłeś, teraz wycieraj. Pisać sobie możesz co chcesz, ale nie w moim imieniu i nie dam ci spokoju póki nie przestaniesz.

     • Wilku starszy oryginalny pisze:

      Jam jest wilku! Proszę się odstosunkowac! Znów wypisujesz swoje wypociny w godzinach pracy! Za to ci szef płaci??? Poczekaj aż cię ktoś podpitoli, będziesz się grubo tłumaczyć bumelancie!

     • Wilku Starszy pisze:

      Żaden z ciebie wilku tylko podrabianiec, który najpierw probował mnie zdyskredytować pisząc że jestem urzędnikiem i piszę w godzinach pracy. Próbowałeś pod różnymi pseudonimami, ale styl pisania zawsze ten sam. Dobrze cię pamiętam cwaniaczku. Na koniec zawłaszczyłeś sobie mój nick, żeby się pode mnie podszywać. Nie odpuszczę ci dopóki nie przestaniesz.

 4. Pafawag en94 pisze:

  w godzinach szczytu widać jak bardzo składy Newagu mają przewagę nad Pesą, mam nadzieję, że jak przewoźnik dostanie kiedyś fundusze, granty etc. to nie kupi więcej pociągów z takim wnętrzem jakie ma Pesa…( jeżdżę już bardzo długo wkd i pamiętam doskonale stare EN94, ale pamiętam też, że jadąc +/- o 7 rano z Pruszkowa dało się w nich jechać stojąc bez deptania nikogo, a w tej o 7:12, która podjeżdżała z Komorowa, dało się nawet usiąść ;), stare czasy)

 5. Franek pisze:

  Przecież WKD doskonale wie o co chodzi pasażerom. Po pierwsze chodzi o wspólny bilet. Po drugie o likwidację barier architektonicznych typu idiotyczne barierki przy wejściu na perony. Po co pytają skoro i tak nic z tym nie robią?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły