Walentynkowy turniej badmintona

Pruszków

14 lutego, w święto zakochanych odbędzie się turniej badmintona o puchar prezydenta miasta Pruszkowa! Zapisy do 12 lutego.

Walentynkowy turniej rozpocznie się o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej w Pruszkowie. Dla uczestników przewidziano nagrody. – Zwycięska para otrzyma voucher do restauracji na romantyczną kolację. Para, która zajmie 2. miejsce otrzyma voucher do kina na romantyczny seans. Natomiast para zajmująca 3. miejsce, otrzyma przewodnik turystyczny z dedykacją prezydenta o romantycznym Paryżu – informuje pruszkowski urząd.

W turnieju mogą wziąć udział osoby zarówno dorosłe, jak i te które nie skończyły 18 lat – tu wymagana jest zgoda opiekunów. Każdy zespół składa się z dwóch osób. Do gry wykorzystane będzie boisko do mini piłki siatkowej (siatka będzie zawieszona na wysokość 1,55 m). Mecz odbywa się w formule do dwóch wygranych setów. Zespół, który jako pierwszy zdobędzie 21 punktów, wygrywa dany set. Przy stanie 20:20 rozgrywany jest decydujący punkt .Przy stanie 1:1 w setach rozgrywany jest decydujący set- tie-break (do 15 punktów, przy stanie 14:14 rozgrywamy decydujący punkt).

Jeżeli strona odbierająca popełni błąd lub lotka przestanie być w grze z powodu dotknięcia powierzchni boiska strony odbierającej, strona serwująca zdobywa punkt i serwujący serwuje ponownie, z przeciwnego pola serwisowego. Z kolei jeśli strona serwująca popełni błąd lub lotka przestanie być w grze z powodu dotknięcia powierzchni boiska strony serwującej, para traci prawo do serwisu, a punkt zdobywa para przeciwna. Serw wykonuje druga para z pola prawego (gdy ma 0 lub liczbę parzystą punktów) lub lewego (gdy ma nieparzystą liczbę punktów). Żaden zawodnik nie może serwować poza kolejnością lub odbierać dwa następujące po sobie serwy w tym samym secie.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: zapisywis@miasto.pruszkow.pl do 12 lutego do godziny 16.00.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Walentynkowy turniej badmintona”

 1. matyjestyolo@wp.pl pisze:

  Musi być to para damsko-męska ?

 2. olo pisze:

  jak byłem mały lubiłem grać w babinktona a teraz to jakiś badminton ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły