W sobotę piknik dla Kacpra

Pruszków

Do końca zbiórki na leczenie Kacpra Pacaka pozostało zaledwie 11 dni. Kwota, której brakuje to prawie 500 tys. zł. W sobotę organizowany jest piknik charytatywny dla Kacpra

Kacper Pacak to 24-latek z Pruszkowa. W ostatnich tygodniach Kacper stał się znaną osobą w regionie. Wszystko za sprawą trwającej zbiórki pieniędzy na jego leczenie — Odebrało mi oddech, nie potrafię pozbierać myśli. Wiedziałem, że to będzie ogromna kwota, ale te ponad 2 miliony złotych przerosło wszystko… —zaznacza Kacper.

W maju ubiegłego roku u Kacpra zdiagnozowano chłoniaka DLBCL. Diagnoza brzmiała jak wyrok, a pracę i studia zastąpiły szpitalne korytarze. Wszystkie życiowe plany nagle runęły. Choroba nie pytała o zdanie, wdarła się w życie Kacpra i brutalnie wywróciła wszystko do góry nogami. Ratunkiem miał być przeszczep komórek macierzystych. Niestety radość trwała zaledwie dwa miesiące. Chłoniak znów zaatakował.

Mimo wszystkich przeciwności Kacper i jego rodzina nadal walczą. Ratunkiem może być leczenie CAR-T cel.

Już 19 października o godz. 11.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki odbędzie się piknik charytatywny, na którym będą zbierane środki na leczenie Kacpra. Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji: licytacje, pokazy sztuk walki, występy uczniów, fitness, pokazy pierwszej pomocy, występy uczniów, mecz siatkówki oraz wiele innych. Wszystko po to by pomóc Kacprowi.

Zbiórka na jego leczenie jest prowadzona przez portal portal siepomaga.pl. Na facebooku została utworzona grupa, gdzie charytatywnie wystawiane są przedmioty na sprzedaż, a środki ze zbiórki trafiają na konto Kacpra. Dołączcie, licytujcie, wystawiajcie i pomagajcie #zbieramydlakacpra #licytacje dla #KacperPacak

Kwota pozostała do zebrania maleje z godziny na godzinę. Każda, nawet najmniejsza wpłata przybliża Kacpra do celu i rozpoczęcia leczenia.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “W sobotę piknik dla Kacpra”

  1. ................ pisze:

    Trzymaj się chłopaku 💪

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły