W sobotę otwarcie pruszkowskiego lodowiska!

Pruszków

Zgodnie z zapowiedziami, w najbliższą sobotę, 14 grudnia, oficjalnie rozpocznie się sezon łyżwiarski w Pruszkowie. Od godz. 13.00 czynne będzie lodowisko na dachu galerii handlowej Nowa Stacja.

To debiut miejskiej ślizgawki w tym miejscu. Ale nowości jest więcej. Na łyżwach w Pruszkowie pojeździmy zupełnie za darmo. W tym roku po raz pierwszy nie będziemy płacić za wypożyczenie sprzętu. Sam wstęp, podobnie jak w latach poprzednich, także jest bezpłatny. Na miłośników jazdy czekać będzie 150 lar łyżew, 50 kasków i „pingwinki” czyli specjalne chodziki do nauki jazdy.

– Oczywiście jeśli macie swoje łyżwy, to zabierzcie je ze sobą. Ponadto na lodowisku (w miarę potrzeb) będzie wyodrębniana strefa dla dzieci. Strefa ta będzie tworzona w momentach obecności małych łyżwiarzy, tak aby w czasie, gdy z lodowiska będą korzystać tylko dzieci starsze, młodzież i dorośli nie blokować dodatkowej powierzchni. Nowością jest również obecność animatora dla dzieci na tafli lodowiska. Zadba on o dodatkowe atrakcje i poprowadzi zabawy na lodzie. Animacje będą prowadzone w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 12.00 – 15.00, w przerwie świątecznej oraz podczas ferii zimowych – informuje pruszkowski magistrat.

Pruszkowskie lodowisko znajdziecie na dachu Nowej Stacji przy ul. Sienkiewicza. Od poniedziałku do piątku będzie czynne w godz. 13.00-21.00, w soboty i niedzielę od 11.00 do 21.00. Ślizgawka pozostanie z nami do końca marca.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “W sobotę otwarcie pruszkowskiego lodowiska!”

 1. prywata pisze:

  To nie est pruszkoskie lodowisko tylko lodowisko w Pruszkowie otwarte przez obcy kapitał dla wszystkich chętnych.
  Tylko konkrety ile pieniędzy pruszków dołożył do wydarzenia ?

 2. Pisior pisze:

  Ale bediem mieć super lodowisko nawet u mnie na wiosce takego nima wiwat naszo wladzo. Pozdrawiam słoik że wschodu.

 3. leo pisze:

  Lodowisko bez lodu czyli erzac albo opakowanie zastępcze. Tak samo jak panowie Makuch i Sipiera w roli samorządu. Wyobraźcie sobie „kotlet mielony z chleba razowego”. Też wygląda jak prawdziwy, ale to nie jest kotlet. Mówi to Państwu coś?

 4. Fukpoland pisze:

  „Ślizgawka pozostanie z nami do końca marca.”
  Już się z nią przyjaźnimy, a ona (ta ślizgawka) odleci, gdy pojawią się bociany.
  Dzięki, po takich zdaniach lepiej się dzień zaczyna. 👍

 5. J23 pisze:

  Zapraszamy naszego v ce prezydenta z PiS u z łyżwami niech se chłop pojeżdzi na tym plastiku co nam zafundzielił. A i jeszcze na takym plastiowym lodowisku łyzwy sie tempią po jednej jezdzie ok 30 do 50 min i trzeba ponownie naostrzyć i płacić. A kiedyś to mieliśmy takie fajne duże zadaszone i MROŻONE a teraz nastały żądy PiS owskie i mamy „PROWIZORKE” lodowiska. No to kochani mieszkańcy przy następnych wyborach dwa razy pomyślcie na kim postawić „krzyżyk”

 6. Pruszkowianin pisze:

  Na dachu? Przepraszam, ale będzie tam ……. jak w kieleckim na dworcu.
  A co z lodowiskiem przy szkole tym co w zeszłym roku?
  nie będzie go???

 7. PLa$tu$ pisze:

  Nędza z biedą, a nie lodowisko.
  Pla$tikowi$ko prędzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły