W sobotę otwarcie pruszkowskiego lodowiska!

Pruszków

Zgodnie z zapowiedziami, w najbliższą sobotę, 14 grudnia, oficjalnie rozpocznie się sezon łyżwiarski w Pruszkowie. Od godz. 13.00 czynne będzie lodowisko na dachu galerii handlowej Nowa Stacja.

To debiut miejskiej ślizgawki w tym miejscu. Ale nowości jest więcej. Na łyżwach w Pruszkowie pojeździmy zupełnie za darmo. W tym roku po raz pierwszy nie będziemy płacić za wypożyczenie sprzętu. Sam wstęp, podobnie jak w latach poprzednich, także jest bezpłatny. Na miłośników jazdy czekać będzie 150 lar łyżew, 50 kasków i „pingwinki” czyli specjalne chodziki do nauki jazdy.

– Oczywiście jeśli macie swoje łyżwy, to zabierzcie je ze sobą. Ponadto na lodowisku (w miarę potrzeb) będzie wyodrębniana strefa dla dzieci. Strefa ta będzie tworzona w momentach obecności małych łyżwiarzy, tak aby w czasie, gdy z lodowiska będą korzystać tylko dzieci starsze, młodzież i dorośli nie blokować dodatkowej powierzchni. Nowością jest również obecność animatora dla dzieci na tafli lodowiska. Zadba on o dodatkowe atrakcje i poprowadzi zabawy na lodzie. Animacje będą prowadzone w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 12.00 – 15.00, w przerwie świątecznej oraz podczas ferii zimowych – informuje pruszkowski magistrat.

Pruszkowskie lodowisko znajdziecie na dachu Nowej Stacji przy ul. Sienkiewicza. Od poniedziałku do piątku będzie czynne w godz. 13.00-21.00, w soboty i niedzielę od 11.00 do 21.00. Ślizgawka pozostanie z nami do końca marca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “W sobotę otwarcie pruszkowskiego lodowiska!”

 1. prywata pisze:

  To nie est pruszkoskie lodowisko tylko lodowisko w Pruszkowie otwarte przez obcy kapitał dla wszystkich chętnych.
  Tylko konkrety ile pieniędzy pruszków dołożył do wydarzenia ?

 2. Pisior pisze:

  Ale bediem mieć super lodowisko nawet u mnie na wiosce takego nima wiwat naszo wladzo. Pozdrawiam słoik że wschodu.

 3. leo pisze:

  Lodowisko bez lodu czyli erzac albo opakowanie zastępcze. Tak samo jak panowie Makuch i Sipiera w roli samorządu. Wyobraźcie sobie „kotlet mielony z chleba razowego”. Też wygląda jak prawdziwy, ale to nie jest kotlet. Mówi to Państwu coś?

 4. Fukpoland pisze:

  „Ślizgawka pozostanie z nami do końca marca.”
  Już się z nią przyjaźnimy, a ona (ta ślizgawka) odleci, gdy pojawią się bociany.
  Dzięki, po takich zdaniach lepiej się dzień zaczyna. 👍

 5. J23 pisze:

  Zapraszamy naszego v ce prezydenta z PiS u z łyżwami niech se chłop pojeżdzi na tym plastiku co nam zafundzielił. A i jeszcze na takym plastiowym lodowisku łyzwy sie tempią po jednej jezdzie ok 30 do 50 min i trzeba ponownie naostrzyć i płacić. A kiedyś to mieliśmy takie fajne duże zadaszone i MROŻONE a teraz nastały żądy PiS owskie i mamy „PROWIZORKE” lodowiska. No to kochani mieszkańcy przy następnych wyborach dwa razy pomyślcie na kim postawić „krzyżyk”

 6. Pruszkowianin pisze:

  Na dachu? Przepraszam, ale będzie tam ……. jak w kieleckim na dworcu.
  A co z lodowiskiem przy szkole tym co w zeszłym roku?
  nie będzie go???

  • Pisior pisze:

   Nedaeszła „Dobra ZMIANA” i mamy lepiej więcej i nie narzekać ino PRZECIERZ zwierzęta pincet plus

  • prywata pisze:

   Nie bo za swoje nie potraficie żyć, będzie tylko dlatego że wszedł obcy kapitał i wam dał to czego nie macie za swoje podatki.

 7. PLa$tu$ pisze:

  Nędza z biedą, a nie lodowisko.
  Pla$tikowi$ko prędzej.

  • Zez pisze:

   Jaka władza takie SZTUCZNE lodowisko.

   • prywata pisze:

    Władza nie wyłożyła nic na to lodowisko, więc nie wybrzydzaj, jest bo tak zadecydował obcy kapitał.
    Pruszkoska władza lubi chwalić się tym do czego nie dołożyła nawet złotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły