W marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów KM

Kolej / Region

Trwa remont Dworca Warszawa Zachodnia. Ze względu na prowadzone prace zmieni się rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich.

W niedzielę 14 marca KM wprowadzi nowy rozkład jazdy. Zmiany mają związek z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu Dworca Zachodniego. Na odcinku pomiędzy stacjami Warszawa Centralna a Warszawa Zachodnia ruch ma odbywać się wyłącznie po jednym torze. Wybrane składy rozpoczną i zakończą podróż na stacjach w Śródmieściu i Woli.

Wykonawca niebawem rozpocznie budowę przejścia podziemnego i tunelu tramwajowego. Robotnicy rozebrali zabudowę i zdemontowali stare oświetlenie. Wykonawca przygotowuje tymczasowe dojście do peronu 8.

Koleje Mazowieckie informują, że część pociągów rozpocznie i skończy bieg na stacji Warszawa Główna bądź Warszawa Centralna.

Zgodnie z nowym rozkładem zmieni się rozkład na trasie Warszawa – Skierniewice. Pociąg „Wiedenka”, popołudniowy „Bolimek” i wybrane połączenia w kierunku Grodziska Mazowieckiego rozpoczną i skończą bieg na stacji Warszawa Główna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.