Uwaga! Przestawiamy zegarki!

Region

Tak, tak... Zima daje już nam znać, że nadchodzi wielkimi krokami. Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) przestawimy zegarki na czas zimowy.

Przypominamy, że dziś w nocy przestawiamy zegarki z godz. 3.00 na 2.00. Oznacza to, że pośpimy o godzinę dłużej. Niestety przypomina to nam też o tym, że nieubłaganie zbliża się zimowy okres, a co za tym idzie coraz krótsze dni i coraz mniej słońca.

Co więcej, być może to ostatnia zmiana czasu z letniego na zimowy. W sierpniu tego roku podjęto konsultacje w sprawie zmieniania czasu na terenie całej Unii Europejskiej. A dodatkowo w ubiegłym roku posłowie PSL przygotowali projekt ustawy znoszącej ten obowiązek. Pomysł zyskał poparcie wszystkich polityków zasiadających wtedy w komisji. Mimo tych wszystkich ruchów niewiele dzieje się w tym temacie. A jest Waszym zdaniem? Uważacie, że zmiana jest potrzebna czy też nie? Zostawcie komentarz pod artykułem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.