Utrudnienia na kolei. Wypadek na Śródmieściu

Kolej

​Na przystanku Warszawa Śródmieście doszło do wypadku z udziałem człowieka. Z tego powody pociągi poruszające się w kierunku stolicy mogą być opóźnione, a nawet odwołane.

Informację o utrudnieniach na kolei przekazała nam jedna z czytelniczek, za pomocą Facebooka.  – Znowuż jakoś wypadek na linii Pruszków-Warszawa. Od 40 minut na stacji PKP Pruszków nie ma odjazdów w kierunku Warszawy – pisze do nas Katarzyna.

O tym, że na przystanku Warszawa Śródmieście doszło do wypadku poinformowała Szybka Kolej Miejska. – Z powodu wypadku z udziałem człowieka na przystanku Warszawa Śródmieście i związanymi z tym utrudnieniami w ruchu na podmiejskiej linii średnicowej, od godz. 9:05 do odwołania wszystkie pociągi SKM linii S1 i S2 w kierunku ZACHODNIM będą kursowały po torze lewym, przeciwnym do kierunku jazdy, a pociągi w kierunku WSCHODNIM będą kursowały przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem przystanków Stadion, Powiśle i Ochota. Możliwe są opóźnienia do około 30 minut – czytamy na stronie SKM. 

Kilka pociągów już zostało odwołanych. Od godz. 9 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM w obszarze I i II strefy komunikacyjnej ZTM. Będzie ono obowiązywało do odwołania. 

Warto skorzystać też z portalpasazera.pl

Więcej informacji znajdziecie także tutaj.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.