Ukradli samochód z ogrodzonego parkingu

Piastów

Brama zamykana na pilota, ogrodzony parking, a wokół niego bloki – to jak widać żadna przeszkoda dla złodziei samochodów. W Piastowie skradziono osobową toyotę.

– W nocy z ul. Pułaskiego 2B, z parkingu mieszczącego się w środku osiedla skradziono toyotę. Coraz więcej japońskich aut ginie w okolicy. Ostrzeżcie innych… – napisał do nas Andrzej, pod adres kontakt@wpr24.pl.

Policjanci potwierdzili tę informację. – Dziś około godz. 6.00 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o skradzionej toyocie z 2014 r. z wewnętrznego parkingu w Piastowie przy ul. Pułaskiego – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Jeśli ktoś posiada istotne informacje w tej sprawie, to prosimy o kontakt z policją – podkreśla.

Spytaliśmy też czy samochód został skradziony popularną ostatnio metodą „na walizkę”. Jednak usłyszeliśmy, że policjanci prowadzą swoje czynności i dopóki nie sprawdzą wszystkich danych, to nie uzyskamy dokładnych informacji o metodzie kradzieży.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.