Ukradł 1,1 tys. zł i uciekł. Szuka go policja

Michałowice

Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości ukradł pieniądze z apteki znajdującej się na terenie Michałowic. Jego wizerunek zarejestrowała kamera.

Policjanci z michałowickiego komisariatu prowadzą sprawę kradzieży w aptece. Nieustalony dotąd mężczyzna ukradł 1,1 tys. zł z aptecznej kasy. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy w trakcie popełniania przestępstwa zarejestrowała kamera.

Jak informują policjanci do zdarzenia doszło 16 października ubiegłego roku. – Do apteki przy ul. Jesionowej w Michałowicach przyszedł klient, który zażyczył sobie pewien towar. Gdy farmaceuta wyszedł na zaplecze, w tym momencie mężczyzna wykorzystał nieobecność i wyjął z kasy 1,1 tys. zł. – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Każdy kto ma jakiekolwiek informację, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów tego mężczyzny proszony jest o kontakt z komisariatem w Regułach przy ul. Kuchy 15. Informacje można przekazać osobiście, pod numerem telefonu 22 604 67 45 bądź w formie elektronicznej pisząc na adres kpppruszkow@policja.waw.pl.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.