Śledztwo w sprawie śmierci 14-latki na torach

Pruszków

Prokuratura rejonowa w Pruszkowie prowadzi śledztwo w sprawie tragicznej śmierci 14-letniej mieszkanki miasta, która zginęła w sobotni wieczór (1 czerwca) pod kołami pociągu dalekobieżnego w rejonie pruszkowskiej stacji PKP.

Bezpośrednio po tej tragedii nie było wiadomo kim jest ofiara. Na miejscu przez wiele godzin pracowała policja i prokuratura. – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 23.00. Między stacjami PKP w Pruszkowie i Piastowie doszło do śmiertelnego potrącenia młodej kobiety przez pociąg dalekobieżny. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie śledztwa – kilka godzin później mówiła nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Szybko okazało się, że chodzi o 14-letnią mieszkankę miasta. W mediach społecznościowych pojawiły się spekulacje, że mogła być to próba samobójcza. – Tego nie możemy na tym etapie ani potwierdzić ani wykluczyć. Czekamy na wyniki sekcji zwłok, za jakiś czas kiedy emocje odpadną, będziemy chcieli przesłuchać rodziców i ustalić czy zaistniały jakieś problemy, które mogły skłonić dziewczynkę do takiego kroku – mówi nam Andrzej Zwoliński, zastępca prokuratora rejonowego w Pruszkowie

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Śledztwo w sprawie śmierci 14-latki na torach”

 1. Kasia pisze:

  Jest taki film dokumentalny „Rinke, za zamkniętymi drzwiami”. Polecam

 2. raudik pisze:

  Nie pierwszy to przypadek SAMOBÓJSTWA w karierze ZWOLIŃSKICH.
  TAK JEST IM OBOJGU NAJŁATWIEJ.
  Policji dochodzeniowej TAKŻE.
  Czyżby rodzina sama zgłosiła zaginięcie dziecka?
  Czy przypadkiem nie wtrącają się do pseudo śledztwa?
  Czy na Policji kogoś nie boli brzuszek i gardło?
  A sędzia nie zaciera rączek?

 3. Rafał pisze:

  to było samobójstwo

 4. Tunel pisze:

  Prokuraturze proponuję zajęcie się zamkniętym od dwóch lat przejściem pod torami. To jest dopiero narażanie życia i zdrowia mieszkańców Pruszkowa. Przejście górą jest tak samo niewydolne jak organy ścigania.

 5. Znam temat pisze:

  Wygląda na to że jak zwykle już tylko policja nie wie co było powodem tego tragicznego kroku…

 6. Dafne pisze:

  Taka mloda dziewczyna. Straszna tragedia.

 7. Anka pisze:

  Zastanawialiście się wszyscy co wy piszecie czy jestescie pewno ze to samobójstwo każdy gada co usłyszy gdzie jest tam górka co się dziewczynką rozpedzila to ze miała nieciekawa opinię ze się ciela to wcale tego niemusiala zrobić a może ktoś jej pomógł zastanówcie się co piszecie nieoskarzajcie rodziny bo niewiecie jak było przykre

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły