Targi pracy w Pruszkowie

Pruszków

27 września w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie odbędzie się szósta edycja Powiatowych Targów Pracy.

Takie targi to zawsze okazja dla bezrobotnych. Przez trzy godziny, od 10 do 13 mieszkańcy powiatu pruszkowskiego będą mogli zapoznać się z ofertami pracodawców. W tegorocznej edycji swój udział zadeklarowało 40 wystawców, w tym m.in. firmy produkcyjne, usługowe, spedycyjne, logistyczne, obiekty handlowe, gastronomiczne i magazynowe. 

– Na Targach nie zabraknie również stoiska z zagranicznymi ofertami pracy w ramach sieci EURES, stoiska informacyjno-doradczego pracowników Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie, instytucji szkoleniowych oraz stanowiska pracowników Urzędu Pracy, którzy będą służyć pomocą i informacją w zakresie doradztwa zawodowego, przygotowania dokumentów aplikacyjnych, szkoleń oraz innych aktywnych form wsparcia dostępnych w Urzędzie – informuje Starostwo Powiatowe w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.