Strażacy uratowali bociana

Nadarzyn

Na sam koniec marca strażacy z OSP Młochów ruszyli na ratunek bocianowi. Ptak ugrzązł między dwoma słupami.

Jak widać strażacy wzywaniu są do różnego rodzaju zdarzeń. Tym razem w Młochowie na ul. Źródlanej pomogli bocianowi, który był uwięziony na słupie. Do akcji ratunkowej doszło 30 marca o godz. 7.29.

Więcej o tym zdarzeniu opowiedzieli nam strażacy z OSP Młochów. – Wygląda na to, że bocian usiadł na słupie i zaklinowała mu się noga. To są właściwie dwa słupy złączone ze sobą, z masztem od internetu. Gdy ptak usiadł noga ugrzęzła mu pomiędzy tymi dwoma słupami. Ponieważ bocian nie mógł odlecieć zaczął się szarpać. Uszkodził sobie tę nogę. Z naszej strony działania polegały na rozłożeniu drabiny i bezpiecznym ściągnięciu zwierzęcia – powiedział nam Dawid Kłapkowski, starszy strażak z OSP Młochów.

Bocian trafił pod opiekę weterynarzy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Strażacy uratowali bociana”

 1. adam.kwiatka2@o2.pl pisze:

  Starszy Strazak dawid klapkowski??????????
  Gwiazda Młochowskiej Strazy wszedzie go pełno zygac sie chce…… status gwiazdy po tatusiu…

 2. Arni pisze:

  Jedyna służba warta moich podatków.
  Pozostałe służby to niestety tylko STATYŚCI.

 3. Rado pisze:

  Wiki do Tworek !

 4. wiki pisze:

  tym starazkom to sie chyba nudzi

  • Dyzio pisze:

   A niby dlaczego im sie nudzi?

  • AntyWiki pisze:

   Podaj swój numer publicznie a zobaczymy jak następnym razem ty zostaniesz bohaterem. A może trafi ci się gniazdo os albo szerszeni będziesz miał akupunkture w gratisie Przyjemne z porzytecznym co?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły