Startują prace na Regulskiej

Reguły

Ważna informacja dla kierowców! Od poniedziałku ul. Regulska w Regułach zostanie wyłączona z ruchu. Powód? Startuje remont wspomnianej drogi.

Przebudowa nawierzchni wraz z wymianą konstrukcji jezdni, budowa chodnika i drogi dla rowerów oraz remont instalacji podziemnych – to tylko niektóre z robót, które mają zostać wykonane na ul. Regulskiej. Dziś droga jest w kiepskim stanie. W wielu miejscach widać pęknięcia oraz koleiny. Jakość drogi znacznie pogorszyła się przez remont Al. Jerozolimskich w Pruszkowie, bowiem to właśnie tędy prowadzony był objazd z  Pruszkowa do Warszawy.

Na początku listopada informowaliśmy, że Starostwo Powiatowe w Pruszkowie wybrało wykonawcę remontu. Została nim firma Fal-Bruk z Warszawy. – Prace ruszają od 27 listopada i planowo zostaną zakończone 6 stycznia 2018. Z uwagi na mogące wystąpić niesprzyjające warunki atmosferyczne termin wykonywania prac może ulec zmianie – zaznacza Krzysztof Bukowski ze Starostwa Powiatowego w Pruszkowie.

Jedno jest pewne nie obędzie się bez utrudnień. Od poniedziałku droga zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Jednie mieszkańcy będą mieli umożliwiony dojazd do swoich posesji to tylko do momentu, do którego pozwolą na to prace.

Objazd w kierunku Warszawy został wytyczony ul. Kuchy, Aleją Topolową, Regulską (Michałowice-Osiedle) i dalej Jesionową do Al. Jerozolimskich. Mieszkańcy, którzy chcą jechać w kierunku Pruszkowa mogą skorzystać z wytyczonego objazdu i na skrzyżowaniu Jesionowej z Al. Jerozolimskimi skręcić w lewo w kierunku Pruszkowa lub wybrać drogę przez Pęcice.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.