Stand Up w Pruszkowie już w czwartek!

Pruszków

Dla wielbicieli polskich stand uperów szykuje się komediowa niespodzianka. Już w najbliższy czwartek 25 lutego w Pruszkowie wystąpią Wojtek Fiedorczuk, Karol Kopiec, Piotrek Szumowski i Antoni Syrek-Dąbrowski.

Od wielu lat stand up króluje na scenie i wypiera tradycyjny kabaret. Charakteryzuje się on występem solowym. Stand uperzy prowadzą narrację w taki sposób jakby opowiadali swoją historię w wąskim gronie znajomych. Komicy nie stronią od ostrzejszych i prowokacyjnych słów. Publiczność uwielbia swobodną atmosferę wypełnioną… dowcipem.

Gwiazdy polskiego stand up`u zaprezentują swoje solowe umiejętności na pruszkowskiej scenie. „Stand Up Polska wraca na scenę!” już w czwartek 25 lutego w Centrum Kultury i Sportu. Start o godz. 20:00. Bilety w cenie 35 zł. Bilet można nabyć tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Stand Up w Pruszkowie już w czwartek!”

  1. ed pisze:

    Nie wiem jak to się ludziom podoba. Klną, nabijają się z wybrańca na widowni…

  2. Premier pisze:

    Niestety nie wystąpią. Od środy lockdown

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły