Srebro karateki z Grodziska

Sporty Walki

Dominik Parol uplasował się na 2. miejscu w zmaganiach XXXII Pucharu Polski Seniorów i XII Pucharu Polski Juniorów i Młodzików w karate kyokushin.

W zawodach w Gdańsku zaprezentowało się blisko 300 zawodników. Swój udział w zaciętej rywalizacji zaznaczył klub UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Sekcja karate kyokushin podejmuje trud codziennych treningów i udziału w zawodach. Zawodnicy z Grodziska mogą pochwalić się swoimi zdobyczami.

Zadowolony ze swojej postawy w Gdańsku może być Dominik Parol. Zawodnik UKS Sparta stanął na drugim miejscu podium w kategorii 70kg. Warto dodać, że Parol w tym roku wywalczył również tytuł mistrza Polski młodzieżowców.

UKS Sparta rywalizuje na polu krajowym, ale próbuje swoich sił również na turniejach zagranicznych. Dominik Parol to w tej chwili czołowa postać grodziskiej drużyny. Mistrz Polski również poza krajem pokazuje swoje możliwości. W czerwcu w zawodach Austrian Open zajął 3. pozycję. 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.