Pruszkowski Parkrun kończy cztery lata!

Bieganie

Te sobotnie wyścigi biegowe w pruszkowskim Parku Potulickich to już tradycja. Parkrun obchodzi właśnie swoje czwarte urodziny!

Ten jubileusz biegacze, a właściwie całe już pruszkowskie środowisko Parkrun będzie obchodziło w najbliższą sobotę, 17 listopada. – W naszym mieście pierwszy Parkrun został zorganizowany 8 listopada w 2014 r. Od tej pory uczestnicy zbierają się co tydzień w każdą sobotę w Parku Potulickich i biegają na pięć kilometrów. Dla uczestników nie ma wymówek… bieg organizowany jest przez cały rok! Biegacze spotykają się by móc zwiększyć poziom endorfin w swoich organizmach. Pruszkowski Parkrun jest fantastycznym wydarzeniem, bo można poznać nowych ludzi i zacząć weekend w świetnym, sportowym stylu – czytamy w zaproszeniu do wspólnego świętowania urodzin.

Udział w biegu jest bezpłatny. Strat o godz. 9.00 przy wejściu do Parku Potulickich na wysokości dawnego baru Przystań. Jak na świętowanie urodzin przystało, nie zabraknie słodkich niespodzianek. Po biegu w sali konferencyjnej Znicza Pruszków odbędzie się spotkanie podsumowujące cztery lata imprezy w mieście.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.