Wracamy na start!

Bieganie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji opublikował terminarz cyklu Grad Prix Biegów Historycznych, które odbędą się w tym roku w Piastowie. Pierwszy z nich już w lipcu!

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych. Miłośnicy biegania ze względu na wytyczne epidemiologiczne na wznowienie cyklu musieli czekać. Ale mamy dla Was dobrą wiadomość. Cykl biegowych imprez powraca, a pierwszy bieg odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

W biegach może wziąć udział każdy, bez względu na ograniczenia wiekowe. Powód? Ich dystans jest mniejszy niż 2 km, więc zarówno mali jak i duzi powinni być wstanie pokonać taką odległość. Dwie ostatnie imprezy w terminarzu, to już zawody dla nieco sprawniejszych biegaczy, bowiem do pokonania będą odpowiednio 10 i 5 km. Biegi na „długie” dystanse zamykają cykl Grand Prix i będą zorganizowane w październiku i listopadzie.

Zapisy na bieg są przyjmowane przez stronę MOSIR PIASTÓW

TERMINARZ WYDARZEŃ BIEGOWYCH 2021
11 lipca – Bieg Mazurka Dąbrowskiego – 1797 m
15 sierpnia – Bieg Bitwy Warszawskiej – 1920 m
29 sierpnia – Bieg Solidarności – 1980 m
12 września – Bieg Obrońców Ojczyzny 1939 – 1939 m
3 października – Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy – 10000 m
7 listopada – Bieg Niepodległości – 5000 m

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wracamy na start!”

  1. Olo pisze:

    Bieganie jest uwłaczające

  2. zaraza@ w promocji pisze:

    Proszę biegać poza parkami i ogólnie dostępnymi terenami zielonymi(plwociny na alejkach parkowych prychanie na spacerowiczów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły