Piastów: Gala Sztuk i Sportów Walki

Region

6 listopada w Piastowie odbędzie się „Gala Sztuk i Sportów Walki”. Impreza poświęcona będzie różnym sztukom i sportom walki, ich historii i tradycji praktyk bojowych czy obronnych.

Celem festiwalu jest zapoznanie mieszkańców z różnymi sztukami, systemami i sportami walki, jak też przybliżenie najznakomitszych sportowców polskich i największych mistrzów – przedstawicieli danych dyscyplin.

Atrakcyjny pokaz sztuk walk przeplatany będzie różnymi występami tanecznymi, akrobatycznymi oraz występami muzyków. Dodatkową atrakcją dla wszystkich chętnych będzie strzelnica pneumatyczna Legii. Impreza połączona będzie z charytatywną zbiórką pieniędzy na rzecz chorego na ostrą białaczkę szpikową dziecka – dwuletniej Małgosi Smosarskiej.

Gala Sztuk i Sportów Walki jest imprezą cykliczną. W tym roku odbędzie się 6 listopada, tradycyjnie już w hali widowiskowej Szkoły Podstawowej Nr 2, Al. Krakowska 20 o godz. 17:00. Do tej pory chęć udziału zdeklarowali przedstawiciele:

Muay thai,  Ju-jitsu,  Boks,  Sport ju-jitsu,  Judo, Aikido,  Kickboxing,  Aikijujitsu, Brasilian jujitsu,  Defendo,  Krav-Maga,  Taekwondo,  Kung-fu,  Wu-schu,  MMA

Pokaz tresury psów policyjnych

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.