Są chętni na budowę ośrodka przy ul. Wapiennej

Pruszków

Powiat pruszkowski otworzył oferty w przetargu na budowę nowej siedziby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Wapiennej w Pruszkowie. Jest z czego wybierać. Zgłosiło się sześć firm.

Inwestycja przy ul. Wapiennej to jedna z największych inwestycji powiatu w tej kadencji. W pierwszym etapie zakłada budowę budynku dydaktycznego z salą sportową, umeblowanie i wyposażenie pomieszczeń, zagospodarowanie terenu poprzez budowę boiska, bieżni i skoczni, placu zabaw, miejsca do prowadzenia zajęć dogoterapii i hipoterapii. Ta część zadania ma zakończyć się do 31 lipca 2021 r. W drugim etapie wykonawca rozbierze stary budynek Ośrodka, a w jego miejscu wybuduje internat. Termin oddania do użytku to 31 lipca 2022 r.

Chętnych wykonanie tego zadania jest wielu. Powiat otrzymał oferty od sześciu firm. Ceny wahają się od 59 do 41 mln zł. Najniższa propozycja złożona przez firmę Strabag mieści się w budżecie przeznaczonym na tę inwestycję.

Teraz poszczególne oferty zostaną poddane weryfikacji formalnej. W ciągu najbliższych tygodni poznamy rozstrzygnięcie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Są chętni na budowę ośrodka przy ul. Wapiennej”

  1. gość pisze:

    Byle nie strabag. Ta firma nie potrafi dobrze i w terminie pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły