Przy szkole znaleziono granat

Otrębusy

10-letni chłopiec, wracając ze szkoły, zauważył przy drodze leżący granat – niewybuch. Zachował zimną krew i poinformował o tym rodziców. Do zdarzenia doszło przy ul. Piaseckiego w Otrębusach.

O sprawie poinformowała nas mama chłopca. – Mój 10-letni syn wracając ze szkoły przed godziną 13 zauważył, że przy drodze leży granat. Zachował się wzorowo, nie dotykał znaleziska tylko powiadomił nas i zrobił zdjęcie. Później powiadomiliśmy służby – powiedziała nam Alicja.

Po więcej informacji zwróciliśmy się do pruszkowskiej policji. – Faktycznie przy ul. Piaseckiego w Otrębusach znaleziono niewybuch. Informacja o tym dotarła do policji około godz. 13. Zawiadomiliśmy odpowiednie jednostki, czyli saperów. Do czasu ich przybycia niewybuch pilnowany jest przez strażników miejskich – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Przy szkole znaleziono granat”

 1. kk pisze:

  SM pilnowala granata co by nie uciekł …a tak na poważnie to sikali ze strachu

 2. Niewypał69 pisze:

  Ja bym zabrał i do ogniska wrzucił 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły