Przedszkole do remontu

Pruszków

Przerwa wakacyjna to doskonały moment na wykonanie niezbędnych remontów w placówkach oświatowych. Do modernizacji szykuje się budynek przedszkola miejskiego nr 12 w Pruszkowie.

Przedszkole nr 12 mieści się przy ul. Andrzeja 12 w Pruszkowie. W tym roku budynek czeka remont. Co będzie modernizowane?

Zostanie wymieniona instalacja centralnego ogrzewania w całym budynku wraz z z wymianą grzejników. Ponadto dzieci z grupy „Myszki” i „Motylki” zyskają odnowione sale, aby jeszcze przyjemniej mogły spędzić czas w przedszkolu. W salach będą świeżo pomalowane ściany, nowe podłogi, drzwi, czy parapety. Dodatkowo remont przejdzie łazienka „Motylków”, a także hol na piętrze.

Na oferty urząd czeka do 17 maja. Prace będą się odbywać w dniach od 1 lipca do 20 sierpnia. Wynika to z okresu wakacyjnego, kiedy dzieci nie przebywają w placówce i można wówczas przeprowadzić remont.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.