Poważny wypadek w Falentach. Osobówka uderzyła w słup

Raszyn

W środę po południu w Falentach doszło do poważnego wypadku. Na ul. Falenckiej samochód osobowy uderzył w słup. Kierowcę i pasażera ze zniszczonego auta wydobyli strażacy. Poszkodowani trafili do szpitala.

Zdjęcia z akcji ratowniczej e mediach społecznościowych opublikowali strażacy ochotnicy z Raszyna. Widać na nim to, co zostało z osobowej hondy po uderzeniu w słup energetyczny. – Do wypadku doszło w godzinach popołudniowych. Jedną z poszkodowanych osób do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, drugą zespół karetki pogotowia. Od kierowcy pobrano krew do badań na obecność alkoholu w organizmie. Na razie trudno jednoznacznie określić dlaczego samochód uderzył w słup, jedna z możliwości to nadmierna prędkość – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Okoliczności tego zdarzenia policja będzie wyjaśniać.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Poważny wypadek w Falentach. Osobówka uderzyła w słup”

 1. Wilku frasobliwy pisze:

  To pewnie jechał ten co się podpisuje tu „kierowca” i tak broni w każdym artykule szybkiej jazdy…

  • Kierowca pisze:

   Nie. Ze mną wszystko ok. Jazda która kończy się na słupie nie doprowadzi cię szybko do celu. Gdyby można było bezkarnie i bezmyślnie rozpędzić się ile fabryka dała to bym po Pruszkowie jeździł 312 km/h.

 2. Głos pisze:

  Dobrze grzał,ale za wolno moim zdaniem! Mógł przycisnąć, wtedy nie trzebaby helikoptera wzywać, który w tym czasie być może uratowałby życie komuś wartego ratowania… Nie ma bata na bandytów za kierownicą, no ale co się dziwić skoro WOLNE SĄDY puszczają celebryte, który pędził bez prawa jazdy, auto bez oc/przeglądu i potrącił kobiecie na pasach, która kilka miesięcy później zmarła… Jest przyzwolenie ze strony NIEZWYKŁEJ KASTY dla stalinowskich kokółek na zabijanie Polaków, gorzej jak Polak coś takiego zrobi… Wtedy przez 6lat ogląda świat przez kratki!

  • kpt. Nemo pisze:

   A Ty wolałbyś by to Ziobro decydował o tym jaki wyrok ma wydać sędzia.
   To dopiero byłby stalinizm w pełnej krasie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły