Pomoc dla mieszkańców – brak prądu

Podkowa Leśna

Mieszkańcy Podkowy Leśnej nadal zmagają się z brakiem prądu po ostatnich wichurach. Urząd miasta chce pomóc osobom samotnym i starszym, które wymagają pilnej pomocy.

Sobotnia wichury mocno dały się we znaki mieszkańcom naszego regionu. Powalone drzewa pozrywały linie energetyczne. W wielu miejscach nadal nie przywrócono dostaw prądu. Największe problemy są w Podkowie Leśnej. Urzędnicy z tamtejszego magistratu chcą pomóc starszym i samotnym mieszkańcom. – Z uwagi na fakt, że duża ilość domów kolejną dobę pozbawiona jest prądu Urząd Miasta Podkowa Leśna prosi o zgłaszanie domów, w których mieszkają osoby starsze, samotne, które wymagają pilnej pomocy – zaznacza podkowiański urząd.

Dodatkowo urząd dysponuje agregatem prądotwórczym, który może wypożyczyć. W celu jego wypożyczenia lub zgłoszenia chęci pomocy prosimy o kontakt z Sekretariatem Urzędu pod nr tel. 22 759 21 01.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pomoc dla mieszkańców – brak prądu”

  1. Mieszkaniec pisze:

    A może deklarować należy pomóc. Kto ma lepsze informacje o osobach samotnych i starszych od urzędu miejskiego małego miasteczka? Typowa propaganda burmistrza.

  2. Mieszkaniec pisze:

    To pomóżcie urzędnicy z burmistrzem na czele. Deklaracje chęci pomocy jeszcze nikomu nie pomogły. W dodatku, to chyba wy powinniście wiedzieć o osobach starszych i samotnych w swoim niewielkim mieście.

  3. Aa pisze:

    W Brwinowie bez prądu od piątku rana jest też cała ulica Poprzeczna, w sumie 50 numerów. 4 doba. Nie można się dodzwonić do pge, w aplikacji piszą że już naprawili. Kpiny jakieś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły