Pogoda nie dopisała, ale widzowie tak. Kino Letnie wystartowało!

Pruszków

Pierwszy seans Pruszkowskiego Kina Letniego za nami. W sobotni wieczór w Parku Kościuszki widzowie „uzbrojeni” w koce i ciepłe bluzy obejrzeli hitowy „La La Land”.

Kiepska pogoda nie odstraszyła pruszkowskich miłośników kina. Wygodne leżaki i krzesełka zapełniały się od godz. 21.00. Pół godziny później na dużym ekranie ropoczęła się projekcja wielokrotnie nagradzanego „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych. – Fajny start, super, że kino pod chmurką wraca do Pruszkowa, ale pogoda mogłaby być odrobinę dla nas łaskawsza – mówiła nam po seansie Marta. – Z domu wyciągnęła mnie dziewczyna, sam bym się nie wybrał na musical, ale film zaskakująco dobry – przyznał w rozmowie z nami Paweł.

Przypominamy, że w tym roku Kino Letnie wróciło do pruszkowskiego Parku Kościuszki. W jego kolejnych odsłonach będzie można obejrzeć takie filmy jak „Snowden”, „Złe Mamuśki”,„Transcendencja”, „Iluzja 2”, „Przełęczy ocalonych”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „John Wick 2” i „Nerve”. Wstęp wolny.

Kolejny seans już za dwa tygodnie! Do zobaczenia!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.