Podkowa znów zmieniła się w plan filmowy

Podkowa Leśna

Park Miejski w Podkowie Leśnej, ulice w jego pobliżu oraz Willa Aida – w tych miejscach pojawiła się ekipa filmowa TVP, która nagrywa zdjęcia do nowego serialu „Drogi wolności”.

– W rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości TVP przygotowuje serial „Drogi wolności” i ma to zgodnie z doniesieniami prasowymi być najdroższa produkcja w historii Telewizji Polskiej. W serialu będziemy mogli śledzić burzliwe losy krakowskiej rodziny Biernackich ukazane na tle wielkich wydarzeń historycznych – poinformował Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Filmowcy muszą ponosić opłatę za zajęcie pasa drogowego. Oczywiście jest to pewnego rodzaju sposób na zdobycie „kilku groszy” dla gminy. Jak wyjaśnia burmistrz promocja przez film jest obecnie jedną z najefektywniejszych form. Kiedy zobaczymy Podkowę Leśną na wielkim ekranie? Znajome krajobrazy będziecie mogli podziwiać już na jesieni.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.