Piastów ma serce do zbierania nakrętek

Piastów

Ideą pojemników jest pomaganie dzięki prawidłowej segregacji odpadów. W Piastowie pojawiło się serduszko do zbierania plastikowych nakrętek.

Od wielu lat trwają zbiórki nakrętek w regionie. Stanowią one idealny sposób na pozbycie się odpadów, które są w każdym gospodarstwie domowym. Do automatów można wrzucać nakrętki od napojów, olejów, kaw rozpuszczalnych, szamponów, płynów do płukania i past do zębów. Dochód ze sprzedaży nakrętek organizatorzy przekazują na szczytne cele.

W Piastowie ustawiono serce przy Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Warszawskiej 24 w Piastowie. Akcja charytatywna ruszyła dzięki inicjatywie stowarzyszenia Samorządowy Piastów. Piastowianie ufundowali automat serduszkowy. Zbiórka rozpoczęła się w niedzielę 14 lutego.

Jeszcze w marcu w Piastowie pojawi się kolejne serce do przechowywania nakrętek.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Piastów ma serce do zbierania nakrętek”

  1. Gosc pisze:

    Dziś przechodziłlam kolo serduszka,pojemnika na zakretki. Pięknie. Prawie pełne kolorowych zakretek. Brawo .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły