Para STOP!

Pruszków

Pruszkowscy policjanci zatrzymali 41-latkę oraz 49-latka. Kobieta odpowie za zniszczenie mienia, a mężczyzna za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia o zniszczonym samochodzie. Nieznana właścicielce kobieta skakała po nim, powodując uszkodzenia. 41-latka została zatrzymana po wnikliwej pracy funkcjonariuszy. W czasie zatrzymania przyznała, że zdenerwowała się na partnera i dlatego dewastowała auto.

Jak informuje Karolina Kańka z pruszkowskiej komendy – Podczas przeszukania ich wspólnego mieszkania funkcjonariusze we wnęce ukrytej za obrazem ujawnili „zawiniątka” z foli aluminiowej z zawartością skrystalizowanych substancji koloru białego i beżowego oraz torebki strunowe, wagę elektroniczną i łyżeczki. Jednocześnie odnaleźli poszukiwane do przestępstwa kradzieży z włamaniem. – dodaje. Były to: piła spalinowa, tarczowa, kompresor. Znaleziono również dowód osobisty skradziony na terenie Michałowic.

Właściciela tych rzeczy – 49-letni partnera kobiety – zatrzymano w Warszawie. W czasie przeszukania policjanci znaleźli w jego bieliźnie 136 gram amfetaminy i 60 gram klefedronu, co potwierdziło Laboratorium Krymnalistyczne Komendy Stołecznej Policji.

49-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, posługiwanie się nie swoimi dokumentami i paserki umyślnej. Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. Oboje przyznali się do win.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Para STOP!”

  1. Wariat pisze:

    Bo do tanga trzeba dwojga niezłe tango haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły