Ostatni dzwonek na zgłaszanie pomysłów

Pruszków

Dobiega końca kolejny ważny etap konstruowania pruszkowskiego budżetu obywatelskiego na 2021 r. Mieszkańcy mają już tylko kilka dni na zgłaszanie swoich pomysłów.

Ostateczny termin zgłaszania projektów upływa 25 maja. Projekty złożone po tej dacie nie będą rozpatrywane. Trzeba więc się spieszyć. Formalności na szczęście nie ma zbyt wiele i można je załatwić szybko. I do tego całkowicie przez internet i media społecznościowe!

Na stronie www.budzetobywatelski.pruszkow.pl należy kliknąć przycisk „Dodaj Projekt”, następnie wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką i zapisać wersję roboczą projektu. Do poprawnego złożenia projektu potrzebna jest Wam lista poparcia co najmniej 30 mieszkańców Pruszkowa. Musicie ją utworzyć i zacząć zbieranie podpisów. Po zapisaniu roboczej wersji projektu system automatycznie przekierowuje na odpowiednią podstronę, na której znajduje się odnośnik do elektronicznej listy poparcia.

Podstronę z listą poparcia należy za pośrednictwem poczty elektronicznej, czy mediów społecznościowych rozesłać znajomym z prośbą o wsparcie Waszego projektu!
Na liście poparcia możecie na bieżąco monitorować liczbę zebranych podpisów.

Dobrze przemyślcie tytuł tworzonego projektu, ponieważ znajdzie się on na liście poparcia!

Pamiętajcie na zgłoszenie projektu macie czas tylko do 25 maja.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Ostatni dzwonek na zgłaszanie pomysłów”

  1. Seba pisze:

    Taki oto Pan widywany ostatnio w Pruszkowie :czarna skura, maska śmierci. Kto widział, czego tu szuka? Zjawiskowa postać. Na fb Pruszków są zdjęcia!

  2. Rado pisze:

    Pomysł nr1 to druga nowa trybuna na stadionie Znicza Pruszkow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły