O.S.T.R przyciągnął tłumy!

Pruszków

W Pruszkowie wystąpił Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R. Energia jaką wytworzyli pruszkowianie podczas tego koncertu była niesamowita! Zajrzyjcie do naszej galerii.

Dziś nad Parkiem Żwirowisko unosiła się iście hiphopowa atmosfera. Najpierw o godz. 17.30 na scenie pojawił się raper B.R.O, godzinę później SB Maffija (Solar i Białas), a na końcu długo wyczekiwany O.S.T.R. Mieszkańcy Pruszkowa bawili się pod sceną do wieczora.

Rodzaj muzyki jakim jest rap można lubić lub nie, ale jedno trzeba przyznać, artyści doskonale wiedzieli jak rozbujać publiczność. Każdy z kocertów zgromadził sporą widownię, choć dało się odczuć, że to właśnie Ostry był gwiazdą wieczoru. To w tym momencie Park Żwirowisko wypełniono po brzegi, a energia rozpierała widzów. 
 

Zresztą sprawdźcie sami jak było:
 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.