Nowy asfalt na skrzyżowaniu przy Zniczu

Pruszków

Zmiany na krzyżówce ul. Prusa i Al. Jerozolimskich w Pruszkowie. Drogowcy otworzyli krótki, ale ważny fragment drogi z nową nawierzchnią, od wiaduktu w stronę „wąskiego gardła”. Ponadto przez samo skrzyżowanie można poruszać się już w dwóch kierunkach – do stolicy oraz centrum Pruszkowa.

10 sierpnia wprowadzono zmienioną organizację ruchu na wspominanym skrzyżowaniu. Polegała ona na tym, że kierowcy mogli przejechać tylko w stronę Piastowa, czy też Warszawy. Wjazd do centrum Pruszkowa poprzez ul. Bohaterów Warszawy nie był możliwy. O utrudnieniach w tym miejscu i problemach z przejazdem mogliście przeczytać tutaj.

Trudno stwierdzić, że wszystko wraca do normy, ponieważ nadal trwaja prace przy rozbudowie „wąskiego gardła”. Dodatkowo otwarcie jednej z dwupasmowych jezdni Al. Jerozolimskich wymusiło zamknięcie drugiej. Ale dobra wiadomość jest taka, że kierowcy mogą już jeździć poprzez skrzyżowanie Jerozolimskich z Prusa w dwóch kierunkach, czyli do Piastowa i do centrum Pruszkowa. Odcinek DW 719 z nową nawierzchnią, podobnie jak ten użytkowany dotychczas pozostaje jednokierunkowy.

Zgodnie z zapowiedziami utrudnienia miały potrwać do 15 sierpnia, i całe szczęście, że drogowcom udało się wykonać prace na czas.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.