Nocny rajd na Promyka. Zatrzymano trzy osoby

Pruszków

W niedzielę późnym wieczorem na ul. Promyka w Pruszkowie doszło do zderzenia BMW i Mercedesa. Trzy nietrzeźwe osoby z pierwszego auta zostały zatrzymane. Policja ustala, która z nich siedziała za kierownicą.

Do zderzenia doszło w okolicach skrzyżowania z ul. Robotniczą. To w tym miejscu kilka tygodni temu wydarzył się tragiczny wypadek, w którym zginęła 9-letnia Ewa.

O kolejnym niebezpiecznym incydencie poinformowali nas czytelnicy. – Znów wypadek na Promyka. Właśnie sprzątają dwa rozwalone luksusowe auta. Oczywiście nocna jazda na maksa. Może wreszcie ktoś coś z tym zrobi? – czytamy w jednej z wiadomości.

Co na ten temat wie policja? – Zgłoszenie otrzymaliśmy kilka minut przed godz. 23.00. Kierujący BMW spowodował kolizję z samochodem marki Mercedes. Zatrzymaliśmy trzy osoby z BMW, które były pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu będziemy ustalać kto kierował tym samochodem – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Działania w celu zwiększenia bezpieczeństwa w tym rejonie Pruszkowa zapowiedzieli zarówno przedstawiciele władz miasta jak i powiatu. Przypomnijmy, że od kilku lat domagają się tego mieszkańcy Gąsina, postulując m.in. ustawienie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu z ul. Robotniczą.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Nocny rajd na Promyka. Zatrzymano trzy osoby”

 1. mniej wiesz ,lepiej spisz pisze:

  to są ludzie i parapety ….

 2. Leonardo DiCaprio pisze:

  Promyka jest bardzo niebezpieczna. Tu kierowcy jeżdżą jak chcą. Powinny być większe kary.

 3. pat pisze:

  Tam już od dawna powinna być sygnalizacja świetlna – czasem 5 minut trzeba czekać na możliwość skrętu w lewo z Robotniczej.
  Sygnalizacja tylko dla pieszych nie ma tam żadnego sensu. No i Policja by się przydała i fotoradar.

 4. Gość pisze:

  Ostatnio jedna srebra stara beemka wypadła z zakrętu przy elektrowni, ledwo się wyrabiając, paląc gumy i prawie wpadając w mój samochód( i mnie, kobietę w 9 miesiącu ciąży). Następny incydent to czerwona stara beemka wyjeżdżająca z hałasem i impetem z Robotniczej od strony torów… strach jeździć po Gąsinie. Panie Prezydencie, jeśli czyta Pan te komentarze, prosimy w końcu coś zrobić z zapomnianym Gąsinem i światłami na skrzyżowaniu Robotniczej i Promyka!!!

 5. Gość pisze:

  Niech zrobią coś z hałasem z samochodów. Jedzie taki, nie widzi, że dziecko śpi, że inni chcą spokoju. Jeśli chce sam siebie zarąbać tym łupaniem, to jego sprawa, ale dlaczego inni mają przez niego cierpieć. Kultury nie nauczeni i szacunku dla drugiego człowieka. Puści w środku, zagłuszający pustkę w sobie egoiści. Żałośni.

 6. Gość pisze:

  Niech wreszcie coś zrobią z tym hałaśliwym chamstwem kierowców samochodów, którzy przy garażach czy w osiedlowych uliczkach mają głośnika na full nastawione. Czy nikt ich szacunku dla drugiego człowieka nie nauczył? Jak bardzo muszą być puści w środku, żeby się tą pustkę tak zagłuszać.

 7. Seba pisze:

  Pruszkowskie Kołki. Do wiezienia z nimi !

  • Gość pisze:

   Kompletnie się z tobą zgadzam Seba. Z fartem mordeczko 💪

  • Anonim pisze:

   Sam jesteś kółek albo przyjezdny albo donosiciel ktury boi się na ulicę wyjść

   • Karola pisze:

    Piszę się ktory😉. Najglupsze wypowiedź jaka w życiu widziałam. Pozdrawiam.

   • Toba3 pisze:

    Polskiego się naucz,ciemniaku.

   • olo pisze:

    a ty analfabeta

    • Najmądrzejszy pisze:

     Oszołomy i przychlasty!

     • Konefał pisze:

      Moja beta i moje głośniki.
      Bende chciał to i z gramofona bede mózyke puszczaci i nic wam do tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły