Nocne zamknięcia przejazdu w Otrębusach

Otrębusy

Mamy ważną informacje dla kierowców. Przeprawa przez tory kolejki WKD w Otrębusach w najbliższych dniach będzie zamknięta. Na szczęście tylko w nocy.

Warszawska Kolej Dojazdowa prowadzi modernizacje toru nr 2. W ramach robót konieczne jest również wykonanie prac na przejazdach kolejowych. Z tego powodu już dziś zamknięta zostanie przeprawa w Otrębusach w ciągu ulic Przejazdowej i Bukowej w Otrębusach.

Dla kierowców mamy jednak dobrą informacje. Przejazd zostanie zamknięty dopiero o godz. 20.00. Z przeprawy będzie można korzystać już jutro od godz. 6.00. Taka sytuacja będzie się powtarzać przez najbliższe trzy-cztery dni.

A co z pieszymi i pasażerami kolejki? Dla nich został stworzony specjalny chodnik tymczasowy.

To jednak nie koniec utrudnień. W najbliższych dniach WKD planuje kolejne zamknięcia przejazdów. Po zakończeniu prac w Otrębusach kolejarze przeniosą się na przejazd w ciągu ul. Piłsudskiego w Kaniach, a w dalszej kolejności na przeprawę w ciągu ul. Natalińskiej w Otrębusach.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.