Nadarzyński Jarmark Świąteczny

Nadarzyn

W dniach 11-12 grudnia odbędzie się pierwszy Nadarzyński Jarmark Świąteczny. Zaplanowane atrakcje wprowadzą bożonarodzeniowy nastrój i umilą wszystkim oczekiwanie na zbliżające się święta.

Przez dwa dni od godziny 13:00 do 18:00 na placu Poniatowskiego w Nadarzynie będzie działała karuzela dla najmłodszych, a w parku można będzie spotkać świętego Mikołaja. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej „Ognisko Tęcza” prowadziło będzie świąteczne warsztaty rękodzieła. Przez cały czas trwania Jarmarku można będzie nie tylko posilić się i rozgrzać ciepłymi napojami, ale również zakupić regionalne rękodzieło i produkty lokalnych wytwórców.

Rozpoczęcie jarmarku o godzinie 13:00 krótkim powitaniem Wójta Gminy Dariusza Zwolińskiego oraz koncertem kolęd. Sobota będzie dniem lodu i ognia. Na ten dzień zaplanowano warsztaty i pokaz rzeźby w lodzie, a imprezę zakończy gorący występ teatru ognia.

W niedzielę gotowanie z półfinalistą programu Top Chef Polska Marcin Jabłoński, który zdradzi sekrety przygotowania świątecznych potraw, a z dziećmi upiecze przepyszne pierniczki. Jarmark zakończy pokaz laserów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.