Modernizacja basenu Kapry. Zgłosiły się dwie firmy.

Pruszków

16 września pruszkowski magistrat opublikował ogłoszenie o zamówieniu na usługi pełnienia nadzoru inwestorskiego dla termomodernizacji basenu Kapry wraz z wymianą zjeżdżalni. Do przetargu zgłosiły się dwie firmy.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza – termomodernizacja i modernizacja budynku i druga – demontaż starych i montaż nowych ślizgów zjeżdżalni.

Po remoncie basen zyska nowe pokrycie dachowe i instalację odgromową, nową basenową centralę wentylacyjną, oświetlenie hali basenowej. Ponadto naprawiona zostanie opaska budynku, a także wejścia i zadaszenia nad wejściami do podbasenia i magazynu soli. Wymienione zostaną także wanny z hydromasażem oraz zjeżdżalnie. Wykonane zostaną również inne prace budowlane i konserwacyjne.

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to III kwartał 2021 roku. Zakończenie prac związanych z termomodernizacją zaplanowano na 20 grudnia 2021 r. Na wymianę zjeżdżalni przewidziano 6 miesięcy od podpisania umowy (I kwartał 2022 r.). Prace powinny być realizowane tak, by nie wpływały znacznie na funkcjonowanie basenu.

Na oferty wykonawców magistrat czekał do 27 września. Wówczas także nastąpiło otwarcie ofert. Do przetargu przystąpiły dwie firmy. Pierwsza z nich WRM BUD Waldemar Lulis z Warszawy z propozycją wykonania w cenie 86 tys. zł. Druga oferta była od konsorcjum Maciej Burchardt Projekt BUDU z Warszawy i Superjednostka Szymon Majcherczyk Pracownia Projektów Architektoniczno-Budowlanych z Bielsko-Białej z propozycją cenową wynoszącą ponad 188 tys. zł. Do tej pory nie wybrano wykonawcy zadania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Modernizacja basenu Kapry. Zgłosiły się dwie firmy.”

  1. Rado pisze:

    A kiedy budowa II trybuny na Zniczu?

  2. Nietuzinkowy Los pisze:

    a mi na tym basenie brakuje takiej strefy SPA z prawdziwego zdarzenia czyli koedukacyjnej , coś na wzór tej z Ursusa ! A nie kurde, obecnie sauna dla mężczyzn jest malutka zaledwie na kilka osób .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły