Miał ponad 2 promile. Spowodował kolizję

Raszyn

Policjanci z ruchu drogowego pruszkowskiej komendy, zatrzymali 28-latka, który mając 2,3 promila spowodował kolizję w miejscowości Falenty.

W czwartek po godzinie 23.00 policjanci z drogówki otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego w Falentach. Po przybyciu na miejsce zastali bmw i hondę w rowie. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak się okazało 28-latek kierujący bmw, uderzył w tył hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie

– Policjanci dokonali badania stanu trzeźwości kierującego bmw, które wykazało 2,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz odpowie za spowodowanie kolizji – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Miał ponad 2 promile. Spowodował kolizję”

  1. karolina pisze:

    a czy auto bmw miało kolorowe paski , prawie tęczowe ? to by wiele wyjaśniło dlaczego w tył wjechał 😉 kierowca powinien podać się za np. marysię i żądać uwolnienia

  2. X pisze:

    Jaki śmieć, tak nie umieć jeździć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły