Jest konkurs na dyrektora liceum im. Mickiewicza

Piastów

Budowa Liceum Ogólnokształcącego im. Mickiewicza w Piastowie trwa. W międzyczasie urząd ogłasza konkurs na dyrektora placówki.

Budynek znajduje się przy ul. 11 Listopada 2a. Jest to jedna z największych inwestycji realizowanych w Piastowie. Prace rozpoczęły się w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że budowa dotyczy trzykondygnacyjnego gmachu liceum, łącznika i hali sportowej oraz boiska. Wyremontowany zostanie też istniejący budynek szkoły. To na jakim etapie jest budowa widać na powyższych zdjęciach.

Tymczasem poszukiwany jest dyrektor placówki. Zainteresowane osoby, które spełniają określone wymagania opisane w rozporządzeniach Ministra Edukacji Narodowej mogą składać swoje kandydatury w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i numerem telefonu. Konieczny jest też dopisek „Konkurs na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie, ul. 11 Listopada 2a”.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego tego roku na adres: Urząd Miejski w Piastowie, 05-820 Piastów, ul. 11 Listopada 2. Dopuszcza się też zgłoszenia w postaci elektronicznej pod adresem: sekretariat@piastow.pl. Jednak zgłoszenie elektroniczne trzeba opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

Wszelkie dokumenty dotyczące konkursu znajdziecie w Biuletynie Informacji Publicznej – wejdź tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Jest konkurs na dyrektora liceum im. Mickiewicza”

 1. aaa pisze:

  Podobno w rejonie brakuje szpitali, a rozbudowa Liceum spowoduje zapaść w finansach miasta na kilkanaście lat. Może Burmistrz wystąpi do wojewody z propozycją utworzenia oddziału szpitalnego, opłaty za wynajem mogą obniżyć koszty budowy,..

 2. wojtek pisze:

  Hanna Babikowska najlepszy dyrektor w najnowszej historii liceum

 3. Fan pisze:

  Tylko Monika Kwatek

 4. Piastun pisze:

  Żaden dyrektor tyle nie zrobi ile dyrektorka Babikowska obieca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły