Grupa wsparcia po stracie dziecka

Pruszków

Fundacja „Pod wspólnym dachem” zaprasza osoby dotknięte stratą dziecka na spotkanie grupy wsparcia.

Strata dziecka to trudny temat. Jeszcze trudniejszy, gdy dotyczy poronienia czy martwego urodzenia. Wiele osób nie wie gdzie w takiej sytuacji szukać wsparcia i jak przeżyć żałobę. Z pomocą przychodzi tu fundacja :Pod wspólnym dachem”, która zaprasza na spotkanie grupy wsparcia. – Zapraszamy osoby, które zostały dotknięte utratą dziecka, zwłaszcza w okresie prenatalnym na wskutek poronienia, martwego urodzenia, straty tuż po narodzinach lub innych okolicznościach śmierci (bez względu na wiek dziecka) – zachęca fundacja.

Spotkanie to okazja do poznania innych osób, które straciły swoje dzieci, czas na rozmowy i dzielenie się doświadczeniami. To również na uzyskania wsparcia w żałobie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 października. o godzinie 18.00 w lokalu fundacji na terenie Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie przy ul. Helenowskiej 3 (wejście wspólne do kancelarii parafialnej)

O więcej szczegółów możesz zapytać: Magda tel. 660 635 038. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Partnerem spotkania jest Jaspis, Między ziemią a niebem – Dzieci Niezapomniane.

Przypominamy również, że w ramach programu Między ziemią a niebem jest prowadzona zbiórka na pomnik „Grób Dziecka Utraconego”. Na stworzenie grobu potrzebne jest 10 000 tys. zł. W celu zebrania potrzebnych środków stowarzyszenie prowadzi zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.