Gmina podpisała umowę na termomodernizację w szkole w Michałowicach

Michałowice

Wójt podpisała umowę na wykonanie termomodernizacji w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach. Inwestycję zrealizuje firma ARBUD.

Wykonawcą termomodernizacji w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach będzie firma ARBUD z Radomia. Przedsiębiorstwo wyceniło swoje usługi na kwotę 5 861 995,44 zł. Firma udzieliła 48-miesięcznej gwarancji.

W piątek 26 lutego wójt gminy Michałowice podpisała umowę z wykonawcą. – Właśnie rozstrzygnęliśmy przetarg na termomodernizacje szkoły w Michałowicach. Umowę podpiszemy z firmą ARBUD w Radomiu. Tak, to ta sama firma, z która zawarliśmy umowę na rozbudowę sali gimnastycznej – informuje Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice.

Wykonawca ociepli budynek i zamontuje pompy ciepła. Ze względu na zmiany parametrów energoefektywności zmieniony będzie dach.

Prace budowlane w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach mają zakończyć się do 20 czerwca 2022 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Gmina podpisała umowę na termomodernizację w szkole w Michałowicach”

  1. robot pisze:

    Spora sumka. Ciekawe czy ktoś kumaty zastanawiał się czy akurat tu jest sens pompy.
    A może panstwo dorzuci się jak pewnemu inwestorowi z Torunia ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły