Gmina Nadarzyn liderem w innowacjach w zakresie profilaktyki grypy

Nadarzyn

Eksperci Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy przyznali gminie Nadarzyn tytuł Samorządowego Lidera w Innowacjach.

Udział w ogólnopolskim konkursie jest bezpłatny, a niezależni specjaliści oceniają realizowany przez jednostkę samorządu terytorialnego program zdrowotny profilaktyki grypy.

Samorządowy Lider to konkurs, którego celem jest aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego w zakresie realizacji programów zdrowotnych oraz popularyzacja samorządowych programów zdrowotnych w dziedzinie profilaktyki grypy.

Przedmiotem Konkursu jest wybór samorządów, które podejmują aktywne działania, mające podnieść świadomość Polaków i ograniczyć medyczne, społeczne oraz gospodarcze skutki zachorowań na grypę.

Dariusz Zwoliński wójt gminy Nadarzyn odebrał w imieniu naszego samorządu tytuł Lidera w Innowacjach w sezonie 2019/2020.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Gmina Nadarzyn liderem w innowacjach w zakresie profilaktyki grypy”

  1. Agata pisze:

    Kolesie z III RP sami sobie przyznają nagrody… Zwoliński powinien jeszcze odebrać nagrodę od Niemców za Lidla i Rossmana w centrum miasta. Nieważne, że polskie firmy w Nadarzynie są wykańczane przez te dwa wstrętne sklepy w samym centrum miasta…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły