Duży pożar w Malichach – płonie warsztat

Pruszków

Do pożaru doszło w Pruszkowie przy ul. Potrzebnej. Zapalił się warsztat samochodowy. Jak informują nas strażacy, sytuacja jest już opanowana.

– Walczymy z pożarem. Rozbieramy i rozcinamy elementy budynku żeby dotrzeć do źródła ognia. Mamy trudności, ponieważ jest to skomplikowana konstrukcja stalowa, połączenie blachy z drewnem. Jednak nie powodów do obaw, sytuacja jest opanowana. Pożar nie rozprzestrzenia się. Dobra informacja jest taka, że nie ma osób poszkodowanych – mówi mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Do pożaru doszło po godz. 8.30. Z pewnością działania potrwają jeszcze kilka godzin. Strażacy informują, że mieszkańcy mogą spotkać sie z niewielkimi utrudnieniami na ul. Sadowej, z uwagi na postój pojazdów ratunkowo-gaśniczych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.