Budowa przedszkola w Podkowie Leśnej

Podkowa Leśna

Rusza kolejny etap budowy przedszkola w Podkowie Leśnej. Niebawem zostaną dostarczone elementy konstrukcyjne budynku na teren przedszkola.

W czwartek 12 listopada 2020 roku rozpocznie się dostawa i montaż modułów budynku przedszkola. Elementy konstrukcyjne transportowane będą samochodami ciężarowymi. Przewóz modułów budowlanych będzie odbywał się dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych. Ze względu na rozmiar elementów konstrukcyjnych transport zakwalifikowano w kategorii ponadnormatywnej. Organizacja dostawy może być przeprowadzona przy spełnieniu warunków określonych w przepisach regulujących bezpieczny przewóz.

Na terenie budowy rozstawiony zostanie dźwig unoszący ciężkie elementy konstrukcyjne. Ze względu na prowadzoną w godzinach wieczornych budowę oświetlony będzie teren przedszkola.

Budynek przedszkolny będzie dostosowany do przyjęcia 100 dzieci w wieku przedszkolnym i 15 żłobkowym.

Zakończenie prac budowlanych zaplanowano po feriach zimowych w 2021 roku.

Na inwestycję związaną z budową przedszkola władze miasta przeznaczyły 12 milionów złotych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.