25-latek wpadł z narkotykami, bo zapaliła się szafka na balkonie

Piastów

Policjanci z Piastowa zatrzymali 25-latka, który w mieszkaniu miał środki odurzające. Wpadł przez pożar szafki na… balkonie – zaznacza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W Piastowie przy ul. Wysockiego doszło do pożaru na balkonie. Dzięki szybkiej interwencji strażaków pożar udało się ugasić. Akcja strażaków wymagała wyważenie drzwi wejściowych, a że w mieszkaniu nikogo nie było, na miejsce wezwano policję. Okazało się, że na balkonie zapaliła się szafka. Jeszcze w trakcie akcji na miejscu zjawił się 25-letni mieszkaniec lokalu.

Mężczyzna miał jednak pecha. — Po zakończonej akcji gaśniczej, podczas przekazywania mieszkania 25-latkowi policjanci zauważyli kilka torebek z zapięciem strunowym z białym proszkiem oraz trzy kopery z grzybami halucynogennymi. W związku z podejrzeniem, że mogą to być środki zabronione, dokonano przeszukania mieszkania. W zamrażalce patrolowcy ujawnili kolejną torebkę z zapięciem strunowym z białą sypką substancją oraz „zawiniątko” z białymi kryształkami. Mężczyzna przyznał, że biały proszek w tzw. dilerkach to amfetamina – podkreśla podkom. Kańka.

25-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “25-latek wpadł z narkotykami, bo zapaliła się szafka na balkonie”

 1. Saulo pisze:

  Te osiedle to teraz rejon skrajnej patologii

 2. turirek pisze:

  czyżby młody, odrodzony piastowski Gang Mutantów ?

 3. Galanonim pisze:

  Czyżby to kolejny as od mikesza? Oj gangusy gangusy wstyd

 4. Dorota pisze:

  Dilerów Dilerków powinno się sadzać odrazu na krzesło elektryczne

  • Dżejms pisze:

   Dilerów alkoholu w szczególności. Zarabiają na ludzkiej tragedii i odpowiadają za kilkadziesiąt tysięcy zgonów rocznie. Z przepicia. Tylko pieniądze się liczą. Już nie mówię o aptekarzami, którzy handlują środkami przeciwbólowymi, co przyczynia się do śmierci wielu osób. Dotychczas nie stwierdzono nigdy w Polsce zgonu z powodu przedawkowania trawki.

  • Mieu pisze:

   Twoją starą chyba.

 5. Jacek pisze:

  To ktoś z gangu mutantów?

 6. Dyzio pisze:

  Kolejny Januszek byznesu narkotykowego? Filmow sie naogladal i chcial byc gangusem. Januszku grypsuj, bedziesz gitem a gity maja latwiej.

 7. Anonim pisze:

  pewnie babcia zapaliła świece dla J P – II

 8. Siara pisze:

  To dzielnica okrytego złą sławą Gangu Mutantów

 9. Hans pisze:

  Czyzby to był Dolar?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły