Wypadek w piątek, wrak wciąż zagraża bezpieczeństwu

Region

W piątek na ul. Broniewskiego w Pruszkowie doszło do wypadku. Uszkodzony samochód wciąż nie został uprzątnięty i powoduje utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godz. 22.00 między ulicami Zimną i Bąkowską. Jadący w stronę centrum Pruszkowa kierowca samochodu marki Opel najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w mur ZNTK.

– Policja otrzymała zgłoszenie, ponieważ samochód uderzył w mur. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze nie zastali kierowcy. Samochód stał zamknięty na poboczu. Mur i auto mają jedynie niewielkie uszkodzenia – relacjonuje nam oficer prasowy pruszkowskiej policji, asp. Dorota Nowak.

Pojedyncze części samochodu leżą przy murze. Wrak stoi na pasie zieleni po przeciwnej stronie ulicy. Utrudnia to ruch drogowy. Samochody nie mogą się mijać.

Uprzątnięcie samochodu po wypadku jest obowiązkiem właściciela auta. – Wypadek zdarzył się w piątek wieczorem. Potem był weekend. Daliśmy właścicielowi trochę czasu. Jeśli dziś samochód nie będzie sprzątnięty, to zainterweniujemy – powiedziała asp. Nowak.

Za powodowanie utrudnienia w ruchu grozi kara grzywny lub nagany.


Uszkodzony mur dawnych Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego


Samochód uderzył w mur i odbił się zostawiając ślady na trawniku


Na trawniku nadal leżą nieuprzątnięte części rozbitego auta

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.