WKD zamknie przejazd na Łąkowej w Milanówku

Milanówek

WKD przechodzi do kolejnego etapu budowy drugiego tory do Grodziska. Od 15 maja zamknięty zostanie przejazd w ciągu ul. Łąkowej w Milanówku.

Przejazd w ciągu ul. Łąkowej w Milanówku znajduje się przy przystanku WKD Brzózki. To już drugie zamknięcie tego przejazdu. Pierwszy raz został zamknięty w październiku 2022 roku.

Tak jak poprzednio, będzie on zamknięty na kilka dni. – Uprzejmie informujemy, że od dnia 15.05.2023 r., zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu dla zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Łąkowej w Milanówku – informuje milanowski urząd.

W tym czasie wyznaczony zostanie objazd. Kierowcy będą skierowani na objazd ul. Kazimierzowską, Średnią i Szyszkową. W sumie przejazd będzie zamknięty przez 4 dni. 19 maja o godz. 15.00 przeprawa będzie ponownie otwarta.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.