Uroczyste otwarcie świetlicy w Pęcicach

Michałowice

Wójt gminy Michałowice wraz z sołtysem Pęcic zapraszają na otwarcie nowej świetlicy. Na gości czeka mnóstwo atrakcji!

Pęcice doczekały się nowoczesnej, funkcjonalnej świetlicy przy ul. Zaułek 7. Znalazły się tu dwie sale – duża o pow. 99,5 m kw i mała o pow. 56,3 m kw. Dodatkowo przewidziano tu kilka pomieszczeń pomocniczych – pokój biurowy, zaplecze dla dużej sali, kotłownię, schowek, oraz toalety. Całość uzupełniają elementy zewnętrzne – drewniany taras z widownią i miejscem na scenę.

W lipcu wójt Małgorzata Pachecka podkreślała – Już coraz bliżej do dnia, w którym spotkamy się z mieszkańcami Pęcic i ich sąsiadami w nowej świetlicy w Pęcicach. Cieszy, że powstaje nowe miejsce integracji społecznej, na które czekają mieszkańcy. Jestem pewna, że sprawi użytkownikom wiele radości. Budynek z zewnątrz i wewnątrz z każdym dniem wygląda coraz lepiej.

Aż w końcu nadchodzi dzień otwarcia obiektu. Nastąpi to 28 października o godz. 16.00 na terenie świetlicy przy ul. Zaułek 7. W programie przewidziano m.in. występ chóru „Pozytywnie Nastrojone”, pokazy iluzji, warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy ognia i pirotechniki, a także co nieco dla łasuchów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.