Ul. Nadarzyńska w Kaniach do przebudowy

Brwinów

Gmina Brwinów ogłosiła przetarg na przebudowę ul. Nadarzyńskiej w Kaniach. Inwestycja obejmie ponad 700-metrowy odcinek.

Ul. Nadarzyńska w Kaniach biegnie od ul. Warszawskiej do skrzyżowania z ul. Natalińską. Droga ma w sumie ok. 2,5 km. Brwinowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę ponad 700-metrowego odcinka tej drogi między ul. Warszawską a ul. Słoneczną.

Urząd podzielił całe przedsięwzięcie na trzy zadania. Ulica przejdzie modernizację i zyska nowe oblicze. Inwestycja zakłada także zaprojektowanie i budowę odgałęzień kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowych. Na wykonane prace wykonawca będzie musiał udzielić 60-miesięcznej rękojmi.

Czas na wykonanie poszczególnych prac to: przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne – do 15 grudnia 2023 roku; przebudowa ulicy – do 30 września 2024 roku. Na oferty brwinowski Urząd czeka do 6 września.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Ul. Nadarzyńska w Kaniach do przebudowy”

  1. Mieszkaniec Kań pisze:

    …szkoda tylko …. ze Gmina nie działa konsekwentnie …najpierw wypadałoby dokończyć chodnik w drugiej części ul. Nadarzynskiej …. od ul Wiosennej do ulicy Strefowej
    Skrzyzowanie przy zamkniętym przejeździe stalo sie bardzo niebezpieczne .
    Za chwile początek roku szkolnego, ogromna liczba dzieci porusza sie ta drogą …. Zwężenia przy torach uniemożliwiają przejazd 2 aut . Czy naprawdę trzeba czekać na tragiczny wypadek, żeby ktoś z Gminy zareagował ….?!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły