Tajemniczy wandal w Komorowie

Region

Od roku w okolicach stacji WKD w Komorowie dochodzi do aktów wandalizmuna zaparkowanych samochodach - poinformował nas jeden z czytelników.

Na jednym z parkingów ktoś notorycznie przebija opony. Z relacji pana Karola wynika, że często w jednym samochodzie dochodzi do przedziurawienia więcej niż jednej opony. Oznacza to, że nie jest to dziełem przypadku. Zdarza się, że jednocześnie uszkodzonych zostaje kilka aut.

„Wysłałem w tej sprawie 2 maile do KKP w Pruszkowie. Nie mam pojęcia, czy podjęli jakieś interwencje” – napisał Czytelnik.

– Ani policja w Michałowicach, która jest właściwym adresatem zgłoszenia, ani policja w Pruszkowie nic nie wie o tego typu zdarzeniach – powiedziała nam Dorota Nowak, oficer prasowy pruszkowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.