Znicz zagra z Motorem

Region

Motor Lublin będzie kolejnym rywalem Znicza Pruszków w rozgrywkach II ligi.

Zespół z Lublina jest jedną z czołowych ekip II ligi. Motor zajmuje w tabeli trzecie miejsce, ale ma do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie więc może wskoczyć na pozycję wicelidera. Najbliższy rywal Znicza przegrał w tym sezonie tylko raz, a dodatkowo jest jednym z najbardziej bramkostrzelnych zespołów w lidze. Niekwestionowaną gwiazdą zespołu jest Rafał Niżnik, który ma n swoim koncie mistrzostwo Polski z ŁKS-em Łódź oraz mistrzostwo i puchar Danii z zespołem Brondby Kopenhaga.

Znicz z kolei gra w tym sezonie poniżej oczekiwań i sukcesem będzie wywalczenie miejsca w środku tabeli. Kibice liczą, że w końcu zespół się przełamie. Jeżeli do tego nie dojdzie Mariusz Pawlak może nie dograć z tym zespołem do końca sezonu.

Spotkanie Znicz Pruszków – Motor Lublin odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.