Znicz po raz drugi zagra pod wodzą nowego trenera

Piłka Nożna

W najbliższy weekend kolejne mecze rozegrają Znicz Pruszków i Pogoń Grodzisk. Żółto-czerwoni po serii porażek po raz drugi zagrają pod wodzą nowego trenera, Piotra Mosóra.

Piotr Mosór zastąpił na stanowisku szkoleniowca Andrzeja Prawdę. Decyzja ta podyktowana była fatalną serią Znicza. Ubiegłotygodniowa porażka z Widzewem Łódź na początek współpracy z nowym trenerem też nie była łatwa do przełknięcia. Żółto-czerwoni przegrali sromotnie, na własnym boisku dając sobie strzelić sześć goli. – Od kilku dni zespół ma nowych szkoleniowców. Trenera Andrzeja Prawdę zastąpił Piotr Mosór, wraz z dwoma asystentami. Jednym z nich jest pracujący u boku trenera Banasika czy Dariusz Kubickiego Artur Węska. Sztab szkoleniowy ma teraz wiele pracy. Nie jest w stanie w przysłowiowe trzy dni nadrobić strat szkoleniowych, tym bardziej, gdy wielu zawodników leczy kontuzje, a kilku dopiero będzie wracać z przerw za kartki. Przed drużyną trzy ważne i ciężkie mecze. Trener ma tego świadomość i wie w jakiej kondycji i na jakim etapie przejął zespół – informuje klub.

Pierwsze z tych trzech niełatwych starć już w niedzielę w Pruszkowie. O godz. 13.05 rozpocznie się mecz z GKS Katowice.

Lepsze nastroje przed weekendowym występem panują w Grodzisku. Pogoni po zwycięstwie nad Zniczem Biała Piska udało się wydostać ze strefy spadkowej III ligi. W najbliższą niedzielę zawodnicy Pogoni powalczą na wyjeździe. O godz. 16.00 wybiegną na murawę Ruchu Wysokie Mazowieckie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Znicz po raz drugi zagra pod wodzą nowego trenera”

  1. Jerzy pisze:

    Dobrze, ze poprawiliscie

  2. Adam pisze:

    Klub z taką piękną historią tak upada. Żal patrzeć. Trzeba wymień zarząd i przewietrzyć wszystko bo stracimy swój piękny klub

  3. Kibic pisze:

    Zmienił się Prezydenta Miasta i dalej trzyma patologie na Zniczu. Marnowanie pieniędzy podatników nie ma granic..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły